Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün) Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün) Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün) Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün) Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)

Uçaklı Lavanta & Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)

TARİH
 • 06 Temmuz 2019 - 20 Temmuz 2019
 • hareket
 • Cumartesi çıkış
 • yer
 • İstanbul SAW - Pegasus Havayolları ile
 • fiyat
 • 959 TL
 • KAYIT
  FORMU

     1.GÜN : KUYUCAK KÖYÜ - LAVANTA BAHÇELERİ - KAKLIK MAĞARASI - DENİZLİ  Değerli misafirlerimiz, sizleri 03.00 Beylikdüzü Bizimkent Plaza İş Merkezi Önü - 03.30 Yenibosna Airport Avm Önü (Koçtaş Karşısı, Yenibosna Metrobüs Durağı Yanı) - 04.00 Şişili Prontotour Merkez Ofis Önü - 04.30’da Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanından alarak, servislerimiz ile Sabiha Gökçe Havalimanı’na hareket ediyoruz. Havaalanında nüfus cüzdanı, ehliyet ile uçağımıza c/in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Alana kendi imkânları ile gelecek olan konuklarımızla 05.00‘da Pegasus Havayolları Kontuarı önünde buluşarak güvenlik kontrolünden geçiyor ve 06.45’de hareket edecek olan Pegasus Havayolları İstanbul Sabiha Gökçen – Denizli uçağı ile Denizli’ye hareket ediyoruz. Denizli Havaalanında bizi bekleyen aracımıza binerek, rehberimizin belirleyeceği bir noktada serbest kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltının ardından Isparta’nın Lavanta üretimi ile meşhur Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyüne gidiyoruz. Turda öncelikle bahçelere giderek Lavanta Bahçeleri gezilecektir. Burada dilediğimiz kadar kalıp fotoğraf çekiyoruz. Ayrıca dileyen katılımcılarımız lavanta kesimi yaparak oluşturdukları demetleri yanlarında götürebilmektedir. Burada oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettiği lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı ve diğer köy ürünlerinden alma imkânımız olacaktır. Ardından, Kerpiç, taş ve ahşap yapılardan oluşan geleneksel Kuyucak evleri arasında yapacağımız gezimiz ardından, Kaklık Mağarası'na hareket ediyoruz. Kaklık Mağarası damlataşı, sarkıtları ve dikitleriyle süslü olup, Pamukkalede bulunan travertenlere benzer ,traverten basamaklarıyla eşine rastlanmaz güzellikte olup, Küçük Pamukkale veya Mağara Pamukkale olarak adlandırılmış . Mağara gezimizin ardından otelimize hareket ediyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.     Sabah Kahvaltısı: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.  Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Bir Noktada Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Konaklama: Richmond,Anemon veya Dedeman (Denizli) Otel Konaklaması.

  Rota: Havaalanı - Keçiborlu (85 km) Keçiborlu - Kaklık (100 km) Kaklık - Denizli (40 km)

  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 225 Km

  Otele Giriş Saati: 18.00  2.GÜN CUMARTESİ: SALDA GÖLÜ - TELEFERİK YOLCULUĞU – BAĞBAŞI YAYLASI  - HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – PAMUKKALE – KIZILSU- TRAVERTENLER  - TEKSTİL MAĞAZASI  Değerli misafirlerimiz, otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında otelden ayrılıp, Salda Gölü' ne doğru yol alıyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Beyaz cennet Salda Gölü özellikle son yıllarda pekçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ülkemizin Maldivlerinde verilen serbest ardından Denizli'ye geri dönerek Denizli merkezden 1400 mt yüksekliğe yeni kurulmuş olan teleferik sistemiyle Bağbaşı Yaylası’na çıkıyoruz. Yayla havasının tadını çıkararak çaylarımızı yudumlayacağız. Küçük bir yürüyüş yaptıktan sonra teleferikle şehir merkezine geri döneceğiz. Sonrasında Tekstil ve Deri Mağazalarını gezip alışverişlerimizi yapacağız. Ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında Travertenler gezimiz ile turumuza devam ediyoruz. Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasında yürüyüş yapabilirsiniz. Anadolu’nun en büyük antik mezarlığını içinde barındıran Hierapolis Antik Kenti’ni de rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Burada göreceğimiz yerler arasında; Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nymphaeuma (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı, Nekropol alanları olacaktır. Son durak noktamızda Karahayıt’ta bulunan Kızılsu olarak adlandırılan sıcak su kaplıca alanı olacaktır. Kızılsu gezimizin ardından Denizli Havaalanına gelerek Pegasus Havayolları’nın 21.35 Denizli – İstanbul Sabiha Gökçen uçağıyla İstanbul’a dönüyoruz. İstanbul’da bizi bekleyen servis araçlarımıza binerek bir başka Prontotour organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, üzere üzülerek vedalaşıyoruz.     Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir  Öğle Yemeği: Pamukkale Seyir Restaurant Serbest Menü  Rota: Denizli - Salda (100 km) Salda - Pamukkale (130 km) Denizli - Havaalanı (40 km)  Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 270 km

  Toplam Tur Mesafesi: 495 km   

  AÇIKLAMALAR

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
  * Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  * Lüks Araçlar İle Ulaşım
  * Prontotour Güvencesi
  * Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
  * Prontotour Otobüs İçi İkramları
  * Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
  * Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
  * 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
  * Gidiş – Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Biletleri

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  * Tüm Öğlen Yemekleri
  * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  * Tüm Özel Harcamalar
  * Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
  * Müze Giriş Ücretleri

 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi