Selanik - Halkidiki Turu (2 gece - 3 gün)
Selanik - Halkidiki Turu (2 gece - 3 gün)
Selanik - Halkidiki Turu (2 gece - 3 gün)
Selanik - Halkidiki Turu (2 gece - 3 gün)
Selanik - Halkidiki Turu (2 gece - 3 gün) Selanik - Halkidiki Turu (2 gece - 3 gün) Selanik - Halkidiki Turu (2 gece - 3 gün) Selanik - Halkidiki Turu (2 gece - 3 gün)

Selanik - Halkidiki Turu (2 gece - 3 gün)

TARİH
 • 06 Eylül 2019 - 08 Eylül 2019
 • hareket
 • Cuma çıkışlı
 • yer
 • İstanbul çıkışlı - otobüs ile ulaşım
 • fiyat
 • 79 EURO
 • KAYIT
  FORMU

  1. Gün İstanbul – Halkidiki  Akşam saat 21:00'da Kadıköy Hasanpaşa Tarihi Salı Pazarı Önü, saat 21.30’da Gayrettepe Avantgarde önü, saat 22.00 de Bakırköy Ömür Plaza önünden hareket ile yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuğun ardından varışımızda gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması ve ardından Yunanistan’a geçerek, Xanthi (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine), Alexandropouli (İskeçe) ve Kavala, Selanik üzerinden Halkidiki’ye yol alıyoruz.  2. Gün Halkidiki - Selanik  Sabah saatlerinde Kavala yakınlarında vereceğimiz mola sonrası, ilk durağımız olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün evini ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası Yunanistan’ın ve Ege’nin en keyifli yazlık plaj beldelerinden biri olan Halkidiki’ye varış ile birlikte anlaşmalı Beach Club’a yerleşme ve tam gün muhteşem Ege denizinin ve güneşin keyfini yüzerek ve eğlenerek çıkarıyoruz. Akşam üzeri saat 17:00’da Selanik’e geri dönüp otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Sirtaki ve Taverna Turuna katılabilirler (Fix Menü yemek ve 2 içki dahil 45 Euro).  Sabah Kahvaltısı : Kavala yakınlarında verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.

  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman da ekstra olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği : Ekstra düzenlenecek olan Sirtaki & Taverna turunda alınacaktır.

  Konaklama : Perinthos Hotel vb. – Selanik

  Para Birimleri : Yunanistan - Euro  3. Gün Selanik – Kavala – Taşöz (Thassos) Adassı- İstanbul  Sabah kahvaltısı sonrası Kavala’ya hareket ediyoruz. Kavala’ya varış ile birlikte, Kavala’nın ve çevrenin tadını çıkarmak için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Kavala’nın en gözde Beach Club’larından birinde tam gün muhteşem Ege denizinin ve güneşin keyfini yüzerek ve eğlenerek çıkarabilirler. (Kişi Başı 10 Euro Transfer ve Giriş Dahil) veya dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Taşöz (Thassos) Adası turuna katılabilirler (Kişi Başı 25 Euro Feribot ve Beach Club Girişleri Dahil). Taşöz adası turumuza katılan misafirlerimiz ile beraber Keramoti kasabasına yolculuğumuz ile beraber feribot ile adaya geçiş yapıyoruz. Yaklaşık olarak 40 dakika sürecek olan ada yolculuğumuz sonrasında feribottan inerek panoramik ada turumuza başlıyoruz. Turumuzun sonrasında anlaşmalı Beach Club’da yüzme ve eğlenme için serbest zaman. Bu zaman esnasında Taşöz’ün Berrak Sularında yüzme şansına sahip olacağız. Verilen serbest zaman sonrasında 17:00 feribotuyla adadan ayrılarak tekrar Keramoti’ye geçiyoruz. Kavala Merkez’de belirlenen noktada tüm misafirlerimiz ile buluşmamıza müteakip İstanbul’a hareket. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından güzergah üzerinde vereceğimiz molayı takiben sabaha karşı İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


  AÇIKLAMALAR

  ÜCRETE DAHİL OLANLAR Lüks otobüslerle ulaşım Selanik , Kavala şehir gezileri Atatürk’ün evi ziyareti 3* otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama Halkidiki Beach Club Girişi Türkçe rehberlik hizmeti Sınırlı Sayıda Su İkramı  ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR Schengen Vizesi Seyahat Sağlık Sigortası Yurtdışı çıkış Pulu Extra turlar ve kişisel harcamalar Müze ve Ören yeri girişleri Şöför Bahşişleri


 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi