Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün)
Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün)
Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün)
Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün)
Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün)
Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün) Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün) Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün) Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün) Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün)

Ramazan Bayramı Özel Kiev Turu (3 gece - 4 gün)

TARİH
 • 05 Haziran 2019 - 08 Haziran 2019
 • hareket
 • Çarşamba çıkış
 • yer
 • İstanbul AHL / Türk Hava Havayolları ile
 • fiyat
 • 429 Euro'dan itibaren
 • KAYIT
  FORMU

   1. Gün ISTANBUL – KIEV  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 04.45’de buluşma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK457 tarifeli seferi ile saat 07.00’de Kiev'e hareket. Yerel saat ile saat 08.50’de Kiev'e varış ve ardından alanda bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Parlamento Binası, Opera binası, Özgürlük meydanı, Bale binası Altın Kapı, Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize gidiş ve serbest zaman. Geceleme otelde.  2. Gün KIEV  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Pechersk Lavra Manastırı ve Mikro Minyatür Müzesi turuna katılabilirler. (30 Euro) İlk olarak gezeceğimiz yer diğer bir adıyla Mağaralar Manastırı olarak bilinen Pechersk Lavra Manastırı. Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan bu manastır yaklaşık 28 hektarlık bir alan üzerine kurulmuş olup 6 tanesi yerin altında, 12 tanesi yerin üzerinde olmak üzere 18 adet kiliseye sahiptir. Ortodoksların kutsal yeri sayıldığı için yılda yaklaşık 45 milyon turist burayı ziyaret etmektedir. Ayrıca bu alanın içerisinde sizi şaşkınlık içerisinde bırakacak çoğu Guiness Rekorlar kitabına girmiş eserleriyle Mikro Minyatür müzesi bulunmaktadır. Bu müzeyi de gezdikten sonra otelimize dönüyor ve serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelde.  3. Gün KIEV  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak 2.Dünya Savaşı Müzesi ve Anavatan Heykeli turuna katılabilirler. (30 Euro) Bu müze ikinci dünya savaşı zaferi anasına yapılmış olan bir komplekstir. 2 kısımdan oluşan oluşmakta olan bu kompleksin açık hava kısmında ölümsüz ateş, savaş sırasında kullanılan silahlar ve zafer gününde tören yürüyüşünün yapıldığı toplu, bataryalı yürüyüş yolu bulunmaktadır. 2. Kısım yani kapalı kısımda ise 2.dünya savaşına ait belgeler, resimler ve katliamlarda kullanılan aletler bulunmaktadır. (Giyotin makinası, insandan yapılmış sabun, insandan yapılmış eldiven vb.) Turumuzun ardından otelimize dönüş. Akşam rehberimizin tavsiye edeceği yerlerde yeni yılınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz. Geceleme otelde.  4. Gün KIEV – ISTANBUL  Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest. Daha sonra rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 460 sefer sayılı uçuşu ile saat 21.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.30’da varış ve turumuzun sonu.

  AÇIKLAMALAR

  PAKET FIYATINA DAHIL OLAN HIZMETLER

  Türk Havayolları ile İstanbul – Kiev – İstanbul arası uçak bileti,

  Havalimanı Vergileri,

  Alan – otel – alan transferleri

  Seçilecek kategori otelde 3 Gece – 4 Gün Oda – Kahvaltı Konaklama,

  Panoramik Şehir Turu,

  Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,
  PAKET FIYATINA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER

  Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL

  Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,

  Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri

  İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri

  T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir. 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatil.com sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi