Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün)
Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün)
Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün)
Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün)
Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün)
Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün)
Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün)
Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün)
Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün) Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün) Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün) Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün) Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün) Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün) Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün) Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün)

Kuzey Ege Turu (3 gece - 4 gün)

TARİH
 • 29 Ağustos 2019 - 01 Eylül 2019
 • hareket
 • Perşembe çıkışlı
 • yer
 • İstanbul çıkışlı - otobüs ile ulaşım
 • fiyat
 • 599 TL
 • KAYIT
  FORMU

  1. Gün GRUP OLUŞUMU ve HAREKET



  22.00 Beylikdüzü Shell Benzin İstasyonu 

  22.30 Yenibosna Airport AVM Otoparkı 

  23.00 Harbiye Tatil.com Ofis Önü 

  00.00 Kadıköy Ayrılık Çeşmesi İspark Otoparkı (Tepe Nautilus AVM Yanı) 

  00.15 Kartal Yemek Center 

  00.30 Çayırova McDonald`s



  Siz değerli misafirlerimizi tercih ettiğiniz kalkış noktalarından aldıktan sonra sınırsız TATİL.COM ikramları eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz.



  Kat Edilecek Toplam Mesafe: 440 km

   



  2. Gün AYVALIK-CUNDA ADASI-ŞEYTAN SOFRASI



  Saat 01:30 sularında Bursa Özdilek Geçit Avm'den turumuza katılacak misafirlerimizi aldıktan sonra Balıkesir üzerinden sabah saatlerinde Ayvalığa ulaşıyoruz. İlk olarak Cunda Adası’nı rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Taksinyarhis Kilisesi’ni panoramik olarak gördükten sonra vereceğimiz serbest zamanda meşhur sakız dondurması ve lokma tatlısının tadına bakabilirsiniz. Sonrasında başlayacak tekne turumuz esnasında Kara ada ( Akvaryum Koyu) ,Maden adası, Ortunç Koyu gibi birbirinden güzel noktalarda yüzme molaları veriyoruz.  Tekne turumuzu tamamladıktan sonra Şeytan sofrasına çıkarak buradaki muhteşem manzara eşliğinde çaylarımızı yudumladıktan sonra otelimize geçiyoruz. 



  Sabah Kahvaltısı: Otobüs içerisinde Lunch Box olarak dağıtılacaktır.



  Öğle Yemeği: Tekne turu esnasında alınacaktır.(Ekstra)



  Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.



  Konaklama Oteli: Altınoluk Lambada Otel



  Kat Edilecek Toplam Mesafe: 125 km



  3. Gün BOZCAADA-AYAZMA PLAJI-ASSOS-BEHRAMKALE-MİDİLLİ ADASI



  Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Bozcaada için yol koyuluyoruz. Geyikli iskelesinde Feribota bindikten sonra adaya ulaşıyor ve ilk olarak Bozcaada Kalesini rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Sonrasında Rum mahallesi ve Türk mahallesini panoramik olarak gördükten sonra Ayazma plajına geçiyor ve dileyen misafirlerimizin denize girebilmesi için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında ada merkezine dönerek öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında tekrar Geyikli’ye dönmek için feribotumuza biniyor ve Assos’a doğru yola koyuluyoruz. Assos’a ulaştıktan sonra, Behramkale köyü, I. Murat Hüdavendigar Camii, Akropol Athena tapınağı, sarnıçlar ve kent surları gibi yerleri rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşarak, Midilli adasını fotoğrafladıktan sonra programımızı tamamlayarak otelimize dönüyoruz. 



  Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.



  Öğle Yemeği: Bozcaada'da serbest olarak alıncaktır.(Ekstra)



  Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.



  Kat Edilecek Toplam Mesafe: 166 km



  4. Gün KAZ DAĞLARI-JEEP SAFARİ-ŞAHİNDERESİ KANYONU-DÖNÜŞ YOLCULUĞU



  Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz otelde kalarak istirahat edebilirler, dileyen misafirlerimiz ise ekstra olarak düzenleyeceğimiz Jeep safari turuna katılabilirler. Jeep Safari esnasında Kaz dağları milli parkı Şahinderesi Kanyonu, Ağlayan Çam, Çoban çeşmesi ve Dere Çatı gibi noktaları görüyor ve dağın buz gibi sularında yüzme molaları veriyoruz. Sonrasında yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde İstanbul’a ulaşıyor ve sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki TATİL.COM organizasyonunda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.  Hoşçakalın.



  Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.



  Öğle Yemeği: Jeep safari esnasında alınacaktır.(Ekstra)



  Kat Edilecek Toplam Mesafe: 470 km


  AÇIKLAMALAR

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER Ek hizmet bedelleri Arac içi ikramlar Profesyonel rehberlik hizmetleri 2 gece yarım pansiyon konaklama (Otelde alınacak 2 akşam yemeği ve 2 sabah kahvaltısı) Tum ulaşım hizmetleri Zorunlu seyahat sigortası TATİL.COM güvencesi



  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER Mola tesislerinde alınacak olan sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri Tüm yemeklerde alınacak olan içecekler Minibar harcamaları Jeep Safari Müze Kart Kişisel harcamalar


 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi