Katar Turu (3 gece - 4 gün)
Katar Turu (3 gece - 4 gün)
Katar Turu (3 gece - 4 gün)
Katar Turu (3 gece - 4 gün)
Katar Turu (3 gece - 4 gün)
Katar Turu (3 gece - 4 gün)
Katar Turu (3 gece - 4 gün)
Katar Turu (3 gece - 4 gün)
Katar Turu (3 gece - 4 gün) Katar Turu (3 gece - 4 gün) Katar Turu (3 gece - 4 gün) Katar Turu (3 gece - 4 gün) Katar Turu (3 gece - 4 gün) Katar Turu (3 gece - 4 gün) Katar Turu (3 gece - 4 gün) Katar Turu (3 gece - 4 gün)

Katar Turu (3 gece - 4 gün)

TARİH
 • 16 Mart 2019 - 20 Nisan 2019
 • hareket
 • Perşembe çıkışlı
 • yer
 • İstanbul SAW - Katar Havayolları ile
 • fiyat
 • 599 EURO'dan itibaren
 • KAYIT
  FORMU

  1.GÜN İSTANBUL - DOHA  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Prontotour kontuarında saat 10:00'da buluşma. (Münferit kalması durumunda havalimanı buluşması olmayacaktır.) Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları QR244 tarifeli seferi ile saat 13:05'de Doha'ya hareket. Saat 17:15'de Doha'ya varış ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde  2.GÜN DOHA  Sabah kahvaltısının ardından rehberimiz eşliğinde yarım günlük panoramik olarak yapılacak şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında Doha'nın otantik çarşısı Souq Waqif, İslamik Sanat Eserleri Müzesi, Corniche, Pearl-Qatar, Porto Arabia, Katara Village ve West Bay Bölgesi (Barzan Tower, Al Fardan Tower devlet binaları) görülecek yerler arasında.  Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman.  Geceleme otelimizde.  3.GÜN DOHA  Sabah kahvaltısının ardından alışveriş ve çevre gezileriniz için tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Çöl Safarisi turuna katılabilirler. Bölgenin olmazsa olmazı bu turumuza Katar'ın güneyine, Suudi Arabistan sınırına doğru yol alarak başlıyoruz. Ardından çöle ulasiyoruz ve profesyonel 4x4 şoförlerimizin lastiklerin havalarını indirmek için verdikleri 10 dakikalık moladan sonra turumuza başlıyoruz. Nefes kesici çöl safarimizde kum tepelerinin üzerinden geçerken heyecanın doruklarını yaşayacaksınız. Ardından çölde kurulan geleneksel kampa dönüp denizde yüzme imkanı bulabilir, plaj aktivitelerinden yararlanabilir ve dinlenebilirsiniz. Sonrasında yapılacak barbekü partisinde yemeğimizi alıyoruz. Turumuzun sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.  4.GÜN DOHA - İSTANBUL  Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Doha Havalimanına transfer. Pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Qatar Havayolları QR241 tarifeli seferi ile saat 14:20'de İstanbul'a hareket ve yerel saat ile 19:05'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.   

  AÇIKLAMALAR

  *** Ekstra tur ödemelerini seyahat sırasında kredi kartınız ile de yapabilirsiniz ***

  YEMEKLİ ÇÖL SAFARİSİ TURU 100 USD
  Bölgenin olmazsa olmazı bu turumuza Katar'ın güneyine, Suudi Arabistan sınırına doğru yol alarak başlıyoruz. Ardından çöle ulasıyoruz ve profesyonel 4x4 şoförlerimizin lastiklerin havalarını indirmek için verdikleri 10 dakikalık moladan sonra turumuza başlıyoruz. Nefes kesici çöl safarimizde kum tepelerinin üzerinden geçerken heyecanın doruklarını yaşayacaksınız. Ardından çölde kurulan geleneksel kampa dönüp denizde yüzme imkanı bulabilir, plaj aktivitelerinden yararlanabilir ve dinlenebilirsiniz. Sonrasında yapılacak barbekü partisinde yemeğimizi alıyoruz. Turumuzun sonrasında otelimize geri dönüyoruz.
  Dahil olan hizmetler: Rehberlik - Barbekü - Ulaşım - Alkolsüz İçecekler

 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi