İstanbul Turu (1 gece - 2 gün)
İstanbul Turu (1 gece - 2 gün)
İstanbul Turu (1 gece - 2 gün)
İstanbul Turu (1 gece - 2 gün)
İstanbul Turu (1 gece - 2 gün)
İstanbul Turu (1 gece - 2 gün)
İstanbul Turu (1 gece - 2 gün)
İstanbul Turu (1 gece - 2 gün)
İstanbul Turu (1 gece - 2 gün) İstanbul Turu (1 gece - 2 gün) İstanbul Turu (1 gece - 2 gün) İstanbul Turu (1 gece - 2 gün) İstanbul Turu (1 gece - 2 gün) İstanbul Turu (1 gece - 2 gün) İstanbul Turu (1 gece - 2 gün) İstanbul Turu (1 gece - 2 gün)

İstanbul Turu (1 gece - 2 gün)

TARİH
 • 06 Nisan 2019 - 28 Eylül 2019
 • hareket
 • Her Cumartesi hareket
 • yer
 • İstanbul çıkışlı - otobüs ile ulaşım
 • fiyat
 • 679 TL'den itibaren
 • KAYIT
  FORMU

  1. Gün GRUP OLUŞUMU VE HAREKET - SULTANAHMET - AYASOFYA - TOPKAPI SARAYI - TAKSİM  Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Otopark alanında sabah saat 09:30’da buluşarak tura başlıyoruz. (Farklı şehirlerden gelecek olan misafirlerimizin tamamı için turun başlangıç saati saat 09:30 olacaktır.  Rötar ya da benzeri sebepler ile yaşanabilecek gecikmelerde 15 dk beklenir, ancak 15 dakikayı aşan gecikmelerde grup hareket eder. Geciken misafirlerimiz rehberimiz ile iletişim kurarak grubun bulunduğu noktaya kendi imkanları ile ulaşırlar.)  Havalimanından ayrıldıktan sonra Tarihi Yarımada olarak anılan Sultan Ahmet bölgesine hareket ediyoruz. İlk olarak Hipodrom yada At Meydanı olarak da anılan Sultan Ahmet meydanında bulunan Alman Çeşmesi, Dikilitaş ( Obelisk), Konstantin Kolonu ve Yılanlı Sütun gibi anıtları rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Sonrasında Sedefkar Mehmet tarafından yapılan ve süslemeleri ile dünya çapında üne sahip olan Sultan Ahmet camiini geziyoruz. Devamında dünya mimarlık tarihinde çığır açmış olan Ayasofya gezimizi yapıyor ve ardından öğle yemeğimiz için meşhur Sultan Ahmet Köftecisine geçiyoruz. Öğle Yemeğimiz sonrasında Topkapı Sarayı ve Yerebatan sarnıcı gezilerimizi yaparak tarihi yarımada gezimizi noktalıyoruz. Akşam saatlerinde Taksim’e geçerek hem akşam yemeği hem alışveriş ve hem de dileyen misafirlerimizin İstanbul’un renkli eğlence hayatını keşfedebilmesi için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında saat 22.00’da buluşarak otelimize hareket ediyoruz. 

  ( Dileyen misafirlerimiz gruptan ayrı olarak kendi imkanları ile daha geç bir saatte dönüş yapabilirler.)   Öğle Yemeği: Meşhur Sultanahmet Köftecisi'nde alınacaktır.  Akşam Yemeği: Taksim'de serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)  Konaklama Oteli: Yenibosna Hilton Garden Inn   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 82 km  2. Gün PİERR LOTİ - FENER - BALAT- EMİNÖNÜ - MISIR ÇARŞISI - DÖNÜŞ YOLCULUĞU  Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılarak Pierr Loti’ye geçiyor ve muhteşem İstanbul manzaraları eşliğinde kahvelerimizi yudumluyoruz. Sonrasında Fener-Balat bölgesini gezmek üzere aracımızdan iniyor ve Ayazma Blaherna Kilisesi , Agora Meyhanesi, Balat sokakları, Fener Rum Patrikhanesi gibi noktaları yürüyerek dolaşıyoruz. Sonrasında Eminönü’de İstanbul’un olmazsa olmaz lezzetlerinden Balık Ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Sonrasında Mısır çarşısının gezilmesi için serbest zaman veriyoruz. Bu keyifli saatlerin ardından siz değerli misafirlerimizi saat 18:00 ‘de Sabiha Gökçen Havalimanına bırakarak turumuzu noktalıyoruz.  Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır.  Öğle Yemeği: Eminönü’de İstanbul’un olmazsa olmaz lezzetlerinden Balık Ekmek ile alıyoruz.  Kat Edilecek Toplam Mesafe: 74 km

  *Geliş ve dönüş uçak biletleri misafirlerimiz tarafından alınacak olup uçuş saatleri, rötar veya benzeri durumlarda. Sorumluluk misafirlerimize aittir. Turumuzun başlangıç ve bitiş yer ve saatlerinde değişiklik yapılmayacaktır.  *Tur süresince gezilecek müzelerde oluşacak olası yoğunluklardan dolayı müze kart temin edecek misafirlerimizin müze katlarını tur başlangıç gününden önce satın almaları önemle rica olunur.   

  AÇIKLAMALAR

  MÜZE KART TUR FİYATINA DAHİL DEĞİLDİR. MÜZE KARTI BULUNMAYAN MİSAFİRLERİMİZ, TOPKAPI SARAYI, AYASOFYA MÜZESİ GİBİ KÜLTÜR BAKANLIĞINA BAĞLI MÜZELERE BİLET ALARAK GİRERLER. MÜZELERE ÜCRETSİZ GİRİŞ HAKKINA SAHİP MİSAFİRLERİMİZİN MÜZE KART ALMASINA GEREK YOKTUR.
  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
  • Ek hizmet bedelleri
  • Arac içi ikramlar
  • Profesyonel rehberlik hizmetleri
  • 1 gece ODA & KAHVALTI konaklama (Otelde alınacak bir sabah kahvaltısı)
  • Ulaşım hizmetleri
  • Zorunlu seyahat sigortası
  • TATİL.COM güvencesi
  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • Müze Kart
  • Öğle Yemekleri
  • Minibar harcamaları
  • Uçak Biletleri
  • Kişisel harcamalar
  GENEL ŞARTLAR
  Gezi suresi 1 gece 2 gun olup 1 gece otel konaklamalıdır. Rezervasyon sırasında kesinlikle on koltuk, cam kenarı ve buna benzer koltuk garantisi yada sozu kesinlikle verilemez. Tur araclarında 3-4 numaralı koltuklar turun rehberine tahsis edilmiştir. Rehberimiz programı tamamen gercekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin vereceği serbest zaman ve hareket saatlerine uyulmaması dolayısı ile yapılamayan ziyaretlerden TATİL.COM sorumlu değildir. Turlarımız otel, otobus, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir butundur ayrı ayrı duşunulemez. Cocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 cocuk icin kullanılır 0-6 yaş cocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Konaklama bolgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Mucbir sebepler nedeniyle yapılamayan turlarda tatil.com sorumluluğu yoktur.
  Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına gore; 10-15 kişi arası ozel dizayn minibusle, 15-27 kişi arası luks kucuk otobus (midibas) 27 kişi uzeri ise 46 veya 55 kişilik ozel Turizm araclarıyla yapılacaktır. Buyuk arac garantisi verilmez.
  Yeterli coğunluk sağlanmadığı takdirde tatil.com 1 (Bir) gun onceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir
  EK HİZMET BEDELLERİ VE KAPSAMI
  Yardımcı Rehberlik Ucretleri, Otopark Ucretleri, Tekne Turları, Minibus Ucretleri, Milli Park Giriş Ucretleri, bu kapsamda olup turun yapıldığı bolge ve tur programına gore değişiklik gosterebilir.
  İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ
  Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıc tarihinden 72 saat oncesine kadar, hicbir neden belirtmeksizin iptal veya değişiklik yapabilmenize Ucretinin olanak verir. İptal sonrasında odemiş olduğunuz tur ucretinin tamamı, hicbir kesinti yapılmadan, odeme şeklinize gore iade yapılır. İptal guvence paketi; 1,2 veya 3 gece konaklamalı turlarda Kişi Başı 30 TL, 4 gece ve uzeri konaklamalı turlarda paket bedeli 50 TL dir
  Ucaklı Turlarımıza İptal İade Guvence Paketi Eklenememektedir
  1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
  Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz.Ozel sağlık sigortası misafire ait ozel harcamadır.
  GEZİ SURESİNCE KULLANILACAK ARACLAR
  Turlarımızda Kullanılan Arac Tipleri Kişi Sayılarına gore aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına gore aşağıda bulunan arac tipleri tayin edilir
  28 kişi ve uzeri Mercedes Travego -Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir
  27 kişiye kadar luks Isuzu Novo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
  15 kişiye kadar luks Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt araclar kullanılır.
  MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO
  46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi, Tempomat, biri onde biri orta kapıda olmak uzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player ( DVD-CD-MP3 ),sıcak su unitesi, 2 adet soğutucu dolap.
  MAN FORTUNA
  46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
  MİTSUBİSHİ SAFİR
  46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitor, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak unitesi, okuma lambaları , rehber anonsu icin ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı
  ISUZU NOVO - ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
  27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su unitesi, Soğutucu dolap, Klima, Ses sistemi, 15 Lcd Tv
  MERCEDES SPRİNTER - VOLKSWAGEN WOLT
  15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucu dolap, Sıcak su unitesi

 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi