Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün) Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün) Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün) Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün) Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün)

Isparta Gül Hasadı ve Göller Yöresi Turu (2 gece - 3 gün)

TARİH
 • 03 Mayıs 2019 - 05 Mayıs 2019
 • hareket
 • Cuma çıkışlı
 • yer
 • İstanbul çıkışlı - otobüs ile ulaşım
 • fiyat
 • 519 TL
 • KAYIT
  FORMU

     1.GÜN: HAREKET  Değerli misafirlerimiz, 22.00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı - 22.30 Şişli Prontotour Ofis Önü - 23.30 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Yanı (Ayrılık Çeşme Metro İstasyonu İspark Otoparkı) - 23.45 Kartal Yemek Center - 00.00 Gebze Center Avm Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.  2. GÜN: SALDA GÖLÜ - EĞİRDİR GÖLÜ –  HIZIRBEY CAMİİ – DÜNDARBEY MEDRESESİ – EĞİRDİR KALESİ – YEŞİLADA – CAN ADASI - AKPINAR KÖYÜ –  ISPARTA – TURAN YAZGAN ETNOGRAFYA HALI VE KİLİM MÜZESİ  Değerli misafirlerimiz, yolda alınan serbest sabah kahvaltısının ardından, Salda Gölü' ne doğru yol alıyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Beyaz cennet Salda Gölü özellikle son yıllarda pekçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ülkemizin Maldivlerinde verilen serbest ardından Eğirdir’e hareket ediyoruz. Eğirdir içerisinde bulunan, Kemer üzerine inşa edilmiş ve minaresi ile ön plana çıkan, Hızırbey (Ulu Cami), Dündarbey Medresesi ve Eğirdir Kalesini gezerek çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında, önceden iki farklı ada olmasına rağmen günümüzde anakaraya bağlanmış olan, Yeşilada ve Can Adaları üzerinde otobüsümüz ile tur attıktan sonra, göl kenarında çay ve yemek molası veriyoruz. Altınkum Plajında ayaklarımızı göl suyuna soktuktan sonra, Akpınar Köyüne çıkarak Eğirdir Gölünün eşsiz manzarasının fotoğrafını alıyoruz. Ardından, Isparta şehir merkezine yakın olan doğa harikası olan Gölcük Krater Gölü’nü görmeye gidiyoruz. Devamın da Isparta şehir merkezinde yer alan Mimar Sinan Camii, Prof. Dr. Turan Yazgan Etnografya Halı ve Kilim Müzesi, Gökçay veya Üzüm Pazarı gezileri bitiminde gül ve kozmetik ürünleri almanız için vereceğimiz serbest vakit sonrasında, otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.  Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan Lunch Box ile. (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni,  Nane Şekeri)

  Öğle Yemeği: Eğirdir’de rehberimizin önereceği restoranda ekstra olarak alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.

  Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.

  Mola Tesisleri: Bozüyük Ömür Dinlenme Tesisleri, Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri  Rota: İstanbul – Bozüyük (275 km), Bozüyük – Afyon (188 km), Afyon - Salda Gölü (200 km) Salda Gölü - Eğirdir Gölü (153 km), Eğirdir –  Isparta (48 km)  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 864 km  3. GÜN: GÜL HASATI – GÜNEYKENT KASABASI – GÜL EVİ – YUNUS EMRE EVİ – GÜL SERTİFİKASI DAĞITIM TÖRENİ  Değerli misafirlerimiz, otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında SABAHIN ERKEN BİR SAATİNDE ( Her sabah gül hasatı şafakta başlayıp güneşin ışıkları yakıcı hale gelmeden, en geç saat saat 10.00’da tamamlanır.) otelden ayrılıp Güneykent Kasabasına gidiyoruz. Burada gül toplayan kadınlara eşlik etmek üzere gül bahçesinde yerimizi alıyor ve güllerimizi topluyoruz. Ardından gül yağı fabrikasına geçip toplanan güllere yapılan işlemleri yerinde görüp bilgi alıyoruz. Öğle yemeğinde Güneykentli hanımların yaptığı yöresel yemeklere tatma fırsatımız olacaktır. Yemekten sonrası Gül Evi ve Yunus Emre Evini geziyoruz. Alışveriş için verilen serbest zaman sonrası, Güneykentli hanımların el emeği göz nuru yapmış oldukları hediyelik eşyalar ile gül yağı, gül reçeli, gül kremi, gül şurubu satın alabilirsiniz. Daha sonra bu tura katılanlara verilen "Gül Sertifikası" dağıtım törenine katılıyoruz. Gezilerimiz sonrasında, İstanbul'a hareket ediyoruz. Akşam geç saatlerde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka Pronto Tour seyahatinizde görüşmek üzere sizlerden ayrılıyoruz.

  Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir  Öğle Yemeği: Güneykent’te ekstra olarak alınacaktır.  Akşam Yemeği: Yol üstü tesislerinde, ekstra olarak alınacaktır.  Rota: Isparta – Güneykent (42 km), Güneykent – Afyon (151 km), Afyon – Bozüyük (188 km), Bozüyük – İstanbul (275 km)  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 656 Km  Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.

  Toplam Tur Mesafesi: 1520 Km  İstanbul’a Varış Saati: 22.00  - 23.00

  AÇIKLAMALAR

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
  * Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
  * Lüks Otobüsler İle Ulaşım
  * Prontotour Güvencesi
  * Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
  * Prontotour Otobüs İçi İkramları
  * Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
  * Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
  * 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

  ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  * Tüm Öğlen Yemekleri
  * Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
  * Tüm Özel Harcamalar
  * Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
  * Müze Giriş Ücretleri

 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi