BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik)
BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik)
BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik)
BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik)
BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik)
BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik)
BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik) BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik) BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik) BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik) BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik) BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik)

BURSA GÖLYAZI TURU (günübirlik)

TARİH
 • 15 Aralık 2018 - 23 Şubat 2019
 • hareket
 • Her Cumartesi, Her Pazar
 • yer
 • İstanbul çıkışlı - otobüs ile ulaşım
 • fiyat
 • 145 TL'den itibaren
 • KAYIT
  FORMU

  1.Gün Gölyazı - Ulubat Gölü - Aziz Panteleimon Kilisesi - Gölyazı Kültür Evi - Ağlayan Çınar - Gölyazı Hamamı - Faik Bey Konağı - Tophane - Osman Bey ve Orhan Gazi Türbeleri - Yeşil Camii ve Türbesi

  * 07:00 Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı (ZeytinburnuMetro İstasyonu Yanı)
  * 07:30 Harbiye (Askeri Müze Karşısı)
  * 08:00 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı İspark Otoparkı (Koşuyolu İstikameti)
  * 08:15 Kartal Köprüsü (E-5 Ankara İstikameti)
  * 08:30 Çayırova Mc Donald's

  Yukarıdaki hareket noktalarımızdan hareketle Gölyazı'ya hareket ediyoruz. Zeytin ağaçları arasında Gölyazı'ya ilerlerken girişte restore edilen yel değirmeni karşılıyor bizleri. Muhteşem Gölyazı ve Uluabat Gölü manzarasında bölge hakkında bilgi alıp,kahvaltı alacağımız yere doğru geçiyoruz. aha sonrasında fotoğraf çekmek için gezmeye devam ediyoruz. Anadolu Rum Ortodoks kiliselerinin önemli ve özgün örneklerinden olan Aziz Panteleimon Kilisesi hemen yanında Gölyazı Kültür Evi ve Göl Yazıevi'ni geziyoruz. Yürüyerek köyün meydanında bulunan Ağlayan Çınarı görüp rehberimizden hikayesini dinledikten sonra köprü ile yarımadaya geçiyoruz. Şimdi restore edilip kafe olan tarihi Gölyazı Hamamı'nı ve Camisi'ni, tarihi surları Uluabat Gölü'nden avlanan balıkların 100 yıldır satıldığı mezatı, restore edilen Faik Bey Konağı'nı 250 yıllık Rum evlerini rehberimizin anlatımıyla gezip meydanda çay molası veriyoruz. Daha sonra öğle yemeğimizi meşhur Bursa İskender’inden yiyerek değerlendireceğiz. Yemek sonrası Edirne alınana kadar Osmanlı devletine başkentlik yapmış ve ilk Osmanlı parasının bastırıldığı Bursa’yı gezmeye başlıyoruz. İsmini Bitinya Kralı Prusias’tan alan şehirde ilk durağımız Osman Bey ve Orhan Gazi’nin türbelerinin bulunduğu Tophane tepesi ziyaretimiz sonrasında son olarak Yeşil Camii ve Türbesi ziyaretimizi tamamlayarak dönüş yoluna geçiyor ve akşam saatlerinde turumuzu başka gezilerimizde yeniden buluşmak üzere almış olduğumuz kalkış noktalarında sonlandırıyoruz.

  AÇIKLAMALAR

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler
  • Rehberlik Hizmetleri
  Milli Park Giriş Ücretleri
  Gölyazı'da veya Cumalıkızık'da Serpme Kahvaltı
  Bursa'da İskender + İçecek Öğle Yemeği
  Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna v.b Otobüsler İle Ulaşım ( Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.)
  Otobüs İçerisindeki İkramlar
  Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
  * Yemeklerde Belirtilen Harici Alınan İçecekler
  * Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar.
  * Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

  Genel Şartlar
  • Gezimiz günübirlik olup, otel konaklaması yoktur. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Çağıl Turizm’in sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Çağıl Turizm’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

  "T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda Çağıl Turizm’in her hangi bir sorumluluğu yoktur."

  ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

  >Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

  OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi