ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik)
ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik)
ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik)
ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik)
ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik)
ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik) ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik) ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik) ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik) ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik)

ABANT GÖLCÜK TURU (Günübirlik)

TARİH
 • 15 Aralık 2018- 26 Şubat 2019
 • hareket
 • Her Cumartesi, Her Pazar
 • yer
 • İstanbul çıkışlı - otobüs ile ulaşım
 • fiyat
 • 145 TL'den itibaren
 • KAYIT
  FORMU

  1.Gün İstanbul - Gölcük Gölü - Abant Gölü 07:00 Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro Yanı) 07:30 Harbiye (Harbiye Askeri Müze Karşısı) 08:00 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı) 08:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E 5 Ankara İstikameti) 08:30 Çayırova Mc Donald’s Önünden katılan misafirlerimizle yolculuğumuza başlıyoruz ve yaklaşık 3.5-4 saat yolculukla ''Kartpostallardaki Göl'' olan Gölcük Gölü'ne ulaşıyoruz. Göl etrafında yapacağımız gezintiden sonra, tesisimizde çay-kahve molası (ekstra) veriyoruz. Daha sonra Abant Gölü’ne geçiyoruz. Abant Gölü’ne vardığımızda, girişte aracımızdan inerek göl etrafında kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Rehberimiz ile yapılan yürüyüş oldukça rahat, herkes katılabilir. Daha sonra öğlen yemeğimiz için mangal partisine katılıyoruz. Mangal partimiz sonrası vereceğimiz serbest zamanda, göl çevresindeki aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. Abant Gölü'nde ata ve faytona binme ve Hava şartlarına göre köy kızakları ve botlarla (Ekstra) kaymak yapabilirsiniz. Abant Gölü’nde geçirdiğimiz güzel vakitlerden sonra olan Abant Gölü'nden, 17.00 -18:00 civarında ayrılıyoruz. İstanbul'a hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde (22.30 – 23.00 arasında) İstanbul’a varıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak yeni turlarımızda sizleri tekrar görmek üzere vedalaşıyoruz.


  AÇIKLAMALAR

  Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  o Rehberlik Hizmetleri
  o Milli Park Giriş Ücretleri
  o Düzce Türsan Tesislerinde Kahvaltı
  o Öğle Yemeği (Sucuk ekmek içinde domates biber garnitür ve kola veya ayran.)
  o Mercedes Travego - Tourismo, Man Fortuna v.b Otobüsler İle Ulaşım ( Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.)
  o Otobüs İçerisindeki İkramlar
  o Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
  Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
  • * Yemeklerde Belirtilen Harici Alınan İçecekler
  • * Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar
  • * Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
  Genel Şartlar
  • GENEL ŞARTLAR

  Gezimiz günübirlik olup, otel konaklaması yoktur. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Çağıl Turizm’in sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Çağıl Turizm’de saklıdır. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

  "T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda Çağıl Turizm’in her hangi bir sorumluluğu yoktur."

  ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

  >Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

  OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

  NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

  MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

  OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

  MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

  ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

  VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

  TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi