Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)
Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün) Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün) Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün) Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün) Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün) Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)

Isparta Gül Hasadı ve Salda Gölü Turu (1 gece - 2 gün)

TARİH
 • 15 Mayıs 2020 - 17 Mayıs 2020
  29 Mayıs 2020 - 31 Mayıs 2020
  05 Haziran 2020 - 07 Haziran 2020
  12 Haziran 2020 - 14 Haziran 2020
 • hareket
 • Cuma çıkışlı
 • yer
 • İstanbul çıkışlı - otobüs ile ulaşım
 • fiyat
 • 519 TL
 • KAYIT
  FORMU

  1.GÜN: HAREKET  Turumuz, 22.00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı - 22.30 Şişli Prontotour Ofis Önü - 23.30 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Yanı (Ayrılık Çeşme Metro İstasyonu İspark Otoparkı) - 23.45 Kartal Yemek Center - 00.00 Gebze Center Avm Önünden hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.  2. GÜN: GÜL HASADI - SALDA GÖLÜ YÜZME MOLASI - EĞİRDİR GÖLÜ – AKPINAR KÖYÜ –  ALTINKUM PLAJI  Turumuz, yolda alınan serbest sabah kahvaltısının ardından,  (Her sabah gül hasatı şafakta başlayıp güneşin ışıkları yakıcı hale gelmeden, en geç saat saat 10.00’da tamamlanır.)  Güneykent Kasabasına gidiyoruz. Burada gül toplayan kadınlara eşlik etmek üzere gül bahçesinde yerimizi alıyor ve güllerimizi topluyoruz. Ardından gül yağı fabrikasına geçip toplanan güllere yapılan işlemleri yerinde görüp bilgi alıyoruz. Sonrasında Gül Evi ve Yunus Emre Evini geziyoruz. Güneykentli hanımların el emeği göz nuru yapmış oldukları hediyelik eşyalar ile gül yağı, gül reçeli, gül kremi, gül şurubu satın alabilirsiniz. Alışveriş molasının ardından Eğirdir’e hareket ediyoruz. Eğirdir içerisinde bulunan, Kemer üzerine inşa edilmiş ve minaresi ile ön plana çıkan, Hızırbey (Ulu Cami), Dündarbey Medresesi ve Eğirdir Kalesini gezerek çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında, önceden iki farklı ada olmasına rağmen günümüzde anakaraya bağlanmış olan, Yeşilada ve Can Adaları üzerinde otobüsümüz ile tur attıktan sonra, göl kenarında çay ve yemek molası veriyoruz. Altınkum Plajında ayaklarımızı göl suyuna soktuktan sonra, Akpınar Köyüne çıkarak Eğirdir Gölünün eşsiz manzarasının alıyoruz. Devamın da Isparta şehir merkezinde (panoramik) turumuzun ardından Salda Gölü' ne doğru yol alıyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Beyaz cennet Salda Gölü özellikle son yıllarda pekçok kişinin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ülkemizin Maldivlerinde verilen yüzme molasının ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde. (İstanbul’dan hareket ettikten sonra, ertesi gün otele giriş yapmadan Salda Gölünde yüzme molası  verileceğinden  misafirlerimizin, kolaylık olması açısından plajda kullanacakları deniz kıyafetlerini, havlu-terlik vb. gibi kullanım eşyalarını, güneş yağı vb. malzemelerini ayrı bir küçük çanta içinde yanlarına almalarını tavsiye ederiz.)  Sabah Kahvaltısı: Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Öğle Yemeği: Eğirdir’de Rehberimizin Önereceği Restoranda Ekstra Olarak Alınacaktır.

  Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

  Konaklama: Denizli Otel, Vb.

  Mola Tesisleri: Bozüyük Ömür Dinlenme Tesisleri, Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri  Rota: İstanbul –  Salda Gölü (610 km) Salda Gölü - Keçiborlu (80 km) Keçiborlu - Denizli ( 150 km )  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 840 km  3. GÜN: HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – PAMUKKALE – TRAVERTENLER  - TELEFERİK İLE BAĞBAŞI YAYLASI  Turumuz, otelimizde alacağımız kahvaltının ardından (Kahvaltı öncesi dileyen misafirlerimiz ekstra BALON TURU etkinliklerine katılabilirler),  Denizli şehir merkezine hareket ediyoruz. Denizli merkezden 1400 mt yüksekliğe yeni kurulmuş olan teleferik sistemiyle Bağbaşı Yaylası’na çıkıyoruz. Yayla havasının tadını çıkararak çaylarımızı yudumluyoruz. Küçük bir yürüyüş yaptıktan sonra teleferikle şehir merkezine geri dönüyoruz. Sonrasında Travertenler gezimiz ile turumuza devam ediyoruz. Travertenlerin fotoğraflarını çekip, bu doğa harikasında yürüyüş yapabilirsiniz. Anadolu’nun en büyük antik mezarlığını içinde barındıran Hierapolis Antik Kenti’ni de rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Burada göreceğimiz yerler arasında; Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nymphaeuma (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı, olacaktır. Pamukkale gezimizin ardından İstanbul'a hareket ediyoruz. Akşam geç saatlerde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka Prontotour seyahatinizde görüşmek üzere sizlerden ayrılıyoruz.  Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir  Öğle Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.  Akşam Yemeği: Yol Üstü Tesislerinde, Ekstra Olarak Alınacaktır.  Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.  Rota: Denizli Çevre Gezileri (40 km) Denizli - İstanbul (575 km)

  Toplam Tur Mesafesi: 1455 Km  İstanbul’a Varış Saati: 23.00  - 00.00


  AÇIKLAMALAR

  Seyahate Dahil Olan Hizmetler  *  Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama                               *  Turizm Belgeli Otobüsler İle Ulaşım                                   *  Prontotour Güvencesi                                                     *  Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti                                                                                                                                             *  Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı                             *  Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği  *  1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası  Seyahate Dahil Olmayan Hizmetler  *  Tüm Öğlen Yemekleri                                              *  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler  *  Tüm Özel Harcamalar      *  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar                                                                                          *  Müze Giriş Ücretleri

   


 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi