Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)
Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)
Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)
Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)
Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)
Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)
Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)
Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)
Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)
Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün) Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün) Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün) Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün) Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün) Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün) Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün) Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün) Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)

Hindistan Altın Üçgen Turu (6 gece - 7 gün)

TARİH
 • 25 Ocak 2020 - 27 Aralık 2020
 • hareket
 • Pazar çıkışlı
 • yer
 • İstanbul ISL / Türk Hava Yolları
 • fiyat
 • 1199 USD
 • KAYIT
  FORMU

  Tur Güzergahı:  Agra ( 1 ), Fatehpur Sikri , Jaipur ( 2 ), Delhi(2)  Uçak Biniş Noktası ve Saati
  • 20:55İstanbul Havalimanı  1. gün: İstanbul – Delhi  Saat 17.00’de İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşuyoruz. Saat 20.55’de Türk Hava Yolları’na ait TK 716 sefer sayılı uçak ile Delhi’ye hareket ediyoruz. Yeni güne uçakta giriyoruz.  2. gün: Delhi - Jaipur  Yerel saat 05.15’te Delhi’ye varıyoruz. Ardından kahvaltımızı yapacak ve özel transfer aracımız ile Jaipur’a doğru hareket edeceğiz. Keyifli yolculuğumuz ardından Jaipur’a varıyor ve otelimize transfer oluyoruz.  3. gün: Jaipur  Kahvaltımızın ardından Jaipur’un 11 kilometre dışında bulunan ve 1728’e kadar o bölgenin başkenti olan Amber Kalesi’ni ziyaret gideceğiz. Jeepler veya filler ile (filler müsait olması durumunda) bu meşhur kalenin bulunduğu tepeye çıkarken burada aynı zamanda aynalardan dolayı görkemli ışıltıya sahip Sheesh Mahal, diğer adıyla Zafer Salonu, Jai Mahal ve Kali Tapınağını da görme fırsatı yakalayacağız. Ardından Jaipur’un merkezinde bulunan Şehir Sarayı, astrolojik gözlem evi olan Jantar Mantar ziyaret edecek ve Rüzgar Sarayı’nın önünde fotoğraf molası vereceğiz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  4. gün: Jaipur - Fatehpur Sikri - Agra  Kahvaltının ardından Agra’ya doğru hareket edeceğiz yaklaşık 5-6 saatlik yolculuğumuz olacak. Yolumuzun üzerinde İmparator Akbar’ın 1569 yılında oğlunun doğumu şerefine yaptırdığı sarayları, camileri ve kaleleri ve yapımından 14 yıl sonra politik sebeplerden ötürü terk edilen çöl şehir Fatehpur Sirki mimari yapısını ziyaret edeceğiz. Burada geniş avlu (Diwan-ı am), büyük dörtgen avlu (Diwan-ı Khas) ve Pachisi’nin yanısıra, Jodha Bai Sarayı, Mariam Sarayı veya Altın Oda (Sunehra Makan), Birbal Sarayı, Rüzgâr Sarayı (Hawa Mahal), Panch Mahal ve Fatehpur Sıkri’nin sembollerinden, Şeh Salim Chisti’nin onuruna yapılmış Cuma Camisi ve Salim Chisti’nin mozolesini göreceğiz. Sonrasından Agra’ya doğru devam ediyoruz. Varışımızın ardından otelimize gidiyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Akşam yemeği sonrası  dileyen misafirlerimiz Ekstra  Mohabbat Taj Show’na katılabilirler. Bu turumuzda Şah Cihan’ın,  eşi kraliçe Mumtaz Mahal’e olan dillere destan aşkını ve eşi için yaptırdığı mimari harikası Taj Mahal’in hikayesini anlatan müzikal tiyatro gösterisiyle eşsiz anlar yaşayabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

  Ekstra: Mohabbat Taj Show: 70-USD ( Kişi Başı )  5. gün: Agra –Delhi  Sabah kahvaltısının ardından UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ve Dünyanın Yedi Harikasından birisi olan Tac Mahal’i keşfedeceğiz.  Gezimizin ardından “Kızıl Kale”’de olarak bilinen Agra Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Turumuzun ardındanDelhi’ye hareket ediyoruz, yaklaşık 6 saatlik yolculuğun ardından Delhi’de bulunan otelimize varacağız. Yenilenmek için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  6. gün: Delhi  Kahvaltımızın ardından şehir turumuz için hareket ediyoruz. Tarih boyunca pek çok hanedanlığın hüküm sürdüğü, anıtları ve mimarisi ile zengin bir şehir olmasının yanı sıra, beş yüz yıldan beri Yamuna nehri kıyısında yer alan ve sayısız şehrin doğup yok olduğu büyük bir anakent ve mezarlıklar şehri olan Delhi’nin eski şehir merkezini keşfedeceğiz. Gezimiz’de Şah Cihan tarafından kırmızı kum taşından sekizgen şeklinde yaptırılan Red Fort’un yanından geçecek ve Hindistan’ın en büyük camisi olan Cuma Camisi’ni göreceğiz. Ardından turumuza, Yeni Delhi’de Birinci Dünya Savaşı Anıtı India Gate, Başkanlık Sarayı, Narayan Tapınağı Parlamento ve Hükümet Binalarını gördükten sonra, Yeni Delhi’nin daha modern kısmında Hindistan’ın en yüksek taş külesi olan Zafer Kulesi (Qutub Minar) göreceğiz. Gezimizin bitiminde otelimize dönecek ve akşam yemeğimizi otelimizde alacağız. Geceleme Delhi’deki otelimizde. Dileyem misafirlerimiz rehberimizin akşam Ekstra olarak düzenleyeceği Bollywood Şovu’na katılabilir. Renkli ve çoşkulu bu gösterinin ardından otelimize döneceğiz.  Ekstra Tur: Bollywood Show- Kingdom of Dreams: 65-$ / Kişi Başı  7. gün: Delhi – İstanbul  Gece yarısından sonra 30 dakika uzaklıkta bulunan havalimanına hareket ediyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimizin tamamlanmasının ardından saat 06.55’ te Türk Havayollarının TK 717 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a geçiyoruz. Yaklaşık 6 saat sürecek yolculuğumuzun ardından yerel saat ile sabah 10.30’da İstanbul Havalimanına varıyoruz. Varışımızda turumuz son buluyor.  .


  AÇIKLAMALAR

  Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler  Türk Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul, Delhi gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

  Havalimanı vergileri

  5* Otellerde 5 gece konaklama

  Sabah Kahvaltıları

  Akşam yemekleri

  Programda belirtilen tüm geziler

  Tac Mahal gezisi giriş ücreti

  Amber Kalesi’ne giriş ücretleri

  Agra Kalesi giriş ücretleri

  Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,

  Türkçe Rehberlik Hizmeti    Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler  Öğle Yemekleri

  Yurtdışı çıkış fonu

  Vize Ücreti (Yeşil pasaporta da vize gerekmektedir)

  Ekstra turlar,

  Seyahat Sigortası

  Kişisel harcamalar 


 • İptal ve Devir Bilgileri
 • Yeni rotamızı siz belirleyin
  Tatil ajandası
  Müşteri memnuniyeti anketi