Festival Tadında Haftasonları

23-10-2019

Festival Tadında Haftasonları

“Bu sefer Tatilim bir başka olsun, hem gezeyim göreyim, hem de yeni bir şeyler deneyimleyeyim!” diyorsanız sizi güzel ülkemizin farklı bir çok yerindeki festivallerden haberdar etmek isteriz.
Hafta sonunuza renk katacak kısa Festival Turlarımız sizi doğayla buluşturacak.

• İZNİK KÖYLERİ VE ZEYTİN HASADI TURU

9-23 Kasım tarihleri arasında hafta sonlarında yapılacak turumuz 1 gece 2 günlük turlardır. Zeytini dalından toplayıp sonrasında yemenin keyfi başka olacak

• KASTAMONU MANTAR VE DOĞA FESTİVALİ TURU

1-3 Kasım tarihleri arasında yapılacak turumuzda ulaşım Türk Hava Yolları ile. Sonbahar manzaralı ormanlarda mantarı kendi ellerinizle toplayıp; İksir Resort Town Da pişirip tadına doyamayacaksınız.

• SAFRAN ÇİÇEĞİ FESTİVALİ TURU

8 Kasım’da yapılacak turumuz 2 gece 3 gün sürecek. Cuma’dan Pazar’a Unesco Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Safranbolu’yu evleri dışında bir de safran çiçeğiyle deneyimleyeceğiz. Sabah çok erken saatlerde toplanan Safran Çiçeği fotoğraflarınız için de güzel bir fon oluşturacak.

• KONYA ŞEB – İ ARUS TURU

30 Kasım’dan itibaren 18 Aralık’a kadar düzenlenecek turlarımız için sadece 2 gününüz ayırmanız yeterli. Uçaklı ya da hızlı trenli ulaşım seçenekleri ile Konya’yı gezip, Mevlana’yı ve felsefesini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

• NERGİS TARLALARI VE İZMİR TURU

“Ocak ayında çiçek mi olur?” demeyin. Kış günlerinde baharın müjdecisi mis kokulu Nergis çiçekleri güzel İzmir’de bizi bekliyor. Nergis tarlalarında güzel kokudan sarhoş da olabilirsiniz, İzmir ve çevresinin eşsiz manzarasında kendinizi de kaybedebilirsiniz.

• DATÇA BADEM FESTİVALİ TURU

İstanbul’a çok uzak demeyin. Datça yazın başka kışın başka güzel. Beyaz ve pembe badem çiçekleri 8-9 Şubat’da toplanmak üzer siz misafirlerini bekliyor. 1 gece 2 günlük turumuza uçakla gidiyor, tarihi, doğayı, denizi bu iki güne sığdırıyoruz.

Kış aylarında hafta sonlarına kayak dışında renk katın, doğaya kendinizi atın..

Çağıl Turizm “İyi ki demek için..”

YENİ GÖNDERİLER

Yeni rotamızı siz belirleyin
Tatil ajandası
Müşteri memnuniyeti anketi