Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side
Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side
Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side
Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side
Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side
Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side
Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side
Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side

Nashira Resort Hotel Aqua & Spa / Side

Ultra Herşey Dahil

(Gecelik – Kişibaşı) 1204 TL %45 indirim 662 TL den başlayan fiyatlarla.

(Gecelik – Kişibaşı) ROH oda 453 TL 

Peşin fiyatına 10 taksit

%100 iade garantisi

Denize sıfır

1.çocuk (0-11 yaş) ücretsiz, 

KAYIT
FORMU

Titreyengöl bölgesinde, palmiye ağaçlarıyla çevrili Nashira Resort Hotel & Spa, kendine ait özel plaj alanı, geniş havuzları ve 27 adet su kaydırağı bulunan su parkıyla birlikte tam anlamıyla eksiksiz bir tatilin kapılarını açıyor. Selçuklu motifleriyle süslenen ve zevkli şekilde dekore edilen odalarında ferah bir konaklama imkanı bulacak, bazı odalarında denize bakan manzarasının keyfini çıkartacaksınız.
Tesisin ana restoranında açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleriyle birlikte Alakart restoranlarında dünya mutfaklarından harika lezzetlerle buluşacaksınız. Nashira Resort Hotel de gelişmiş spa merkezi olanakları, saunası, Türk hamamı ve masaj hizmetleriyle dinlendirici ve arındırıcı bir tatil bulacaksınız. Tesis bünyesinde bulunan eğlence aktiviteleri ve gece kulubü ile her an eğlenceyi bulurken, çocuklarınız için sağlanan hizmetlerle de hem sizin hemde çocuklarınız için unutulmaz bir tatil bulacaksınız.

Antalya Side-Titreyengöl Turizm merkezi sahil şeridinde denize sıfır mesafede Özel plajlı, ultra her şey dahil konseptinde faaliyet gösteren otel; deniz, göl, nehir ve fıstık ormanıyla çevrili dünyadaki ender yerlerden biridir. Otel bulunduğu coğrafi konumu dünya’da ender yerlerden biri olup,mikro klima özelliğinden dolayı doğal serinliğe sahiptir. Tabiattaki adı ‘’CENNET KIRI’dır”. 18 farklı ülkeden 172 kuş çeşidinin uğrak yeridir ve karettaların yumurtlama alanıdır. Ayrıca iskelede Akdenizin türlü balık çeşitlerini doğal ortamında seyretme imkânı bulabilirsiniz. Bu ormanlık alan çeşitli bitki ve canlı türlerini de barındırır. Bu yaşam alanlarını korumayı ilke edinmiş sporu ve çevreyi seven bir oteldir.

AÇIKLAMALAR

Antalya şehir merkezi - 80 km
Havalimanı - 70 km
Denize Sıfır – Plaj Alanı – Spa - Sauna – Aquapark – Çocuk Dostu – Mavi Bayraklı

  • İptal ve Devir Bilgileri
  • Yeni rotamızı siz belirleyin
    Tatil ajandası
    Müşteri memnuniyeti anketi